"Не нужен нам берег турецкий, И Африка нам не нужна!": "Газпром" йде з Туреччини

"Газпромбанк" выходит из газового бизнеса в Турции, продавая свою долю в трейдере Akfel Holding, национализированном в конце 2016 года.

Вы, конечно, будете смеяться, но «Газпром» уходит из Турции.

«Газпромбанк» выходит из газового бизнеса в Турции, продавая свою долю в трейдере Akfel Holding, национализированном в конце 2016 года. «Газпром» также намерен продать Bosphorus gas, другой свой турецкий актив.

Уже в этом году «Газпром» может полностью покинуть турецкий рынок.

"А как дысал!?"

Собственно, зачем «дорогим россиянам» Турция? Они все равно туда попасть не могут.

Выехать за границу из-за долгов не могут 2,3 миллиона россиян, задолженность которых по состоянию на май превысила 10 тыс. рублей.

Об этом сообщили в Федеральной службе судебных приставов России.

За год невыездных стало больше на 15%. По прогнозам экспертов, к концу года число россиян-неплательщиков увеличится до 2,6 млн.

"Не нужен нам берег турецкий,
И Африка нам не нужна!
"

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...