"Не нужен нам берег турецкий, И Африка нам не нужна!": "Газпром" йде з Туреччини

"Газпромбанк" выходит из газового бизнеса в Турции, продавая свою долю в трейдере Akfel Holding, национализированном в конце 2016 года.

Вы, конечно, будете смеяться, но «Газпром» уходит из Турции.

«Газпромбанк» выходит из газового бизнеса в Турции, продавая свою долю в трейдере Akfel Holding, национализированном в конце 2016 года. «Газпром» также намерен продать Bosphorus gas, другой свой турецкий актив.

Уже в этом году «Газпром» может полностью покинуть турецкий рынок.

"А как дысал!?"

Собственно, зачем «дорогим россиянам» Турция? Они все равно туда попасть не могут.

Выехать за границу из-за долгов не могут 2,3 миллиона россиян, задолженность которых по состоянию на май превысила 10 тыс. рублей.

Об этом сообщили в Федеральной службе судебных приставов России.

За год невыездных стало больше на 15%. По прогнозам экспертов, к концу года число россиян-неплательщиков увеличится до 2,6 млн.

"Не нужен нам берег турецкий,
И Африка нам не нужна!
"

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...