Не давати хабарі і знати закони: Що кожен може зробити для України - 5 кроків

Всього 5 кроків, на які здатен кожен українець, аби зробити свою країну кращою.

Так вважає шеф-редактор Ранку у великому місті на ICTV остянтин Ігнатчук.

Він також назвав 5 кроків, на які здатен кожен українець, аби зробити свою країну кращою.

Перше. Не давайте і не беріть хабарів! Ми так часто бідкаємося через хабарництво, але коли справа торкається особисто нас, самі легко даємо хабарі. Якщо ж з вас вимагають – подавайте скарги, хабарники бояться публічності.

Друге. Знайте та відстоюйте свої права! Будь-які норми та закони з докладним роз’ясненням не складно знайти в інтернеті чи навіть у бібліотеці. Не лінуйтеся витратити трошки часу і вивчити потрібне вам питання.

Третє. Не бійтеся звертатися в поліцію та в суди! Вважаєте рішення суду неправомірним – подавайте апеляцію у суди вищої інстанції.

Четверте. Не перекладайте відповідальність на інших! Ніколи людина, яку наділили владою, не діятиме у ваших інтересах. Допоки ви її до цього не змусите.

П’яте. Все вищезгадане не матиме сенсу, якщо кожний з нас не поважатиме і не дотримуватиметься законів! Почніть з простого: не переходьте дорогу на червоне світло, не перевищуйте швидкість, не смітіть.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Безкоштовно" за 35 тисяч: Чому хворим коронавірусом українцям доводиться платити в держлікарнях

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:27

Лікуватися від коронавируса можна не тільки в державних, а й у приватних клініках. Правда, поки ліжковий фонд невеликий - до 60 місць. Від 9 тисяч на добу, але місць вже немає. "Украинцы начали массово откладывать деньги "на коронавирус". Ухудшение эпи...

М'ясний торт з курячої грудки без духовки - неймовірний вибух смаку

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:18

Просто не буде, а все тому, що багато інгредієнтів. Зате який потужний букет смаку! Найголовніше, що будемо обходитися без духовки, а це, як відомо, в деяких випадках кращий варіант. Ну тому що можна все проконтролювати, а не сподіватися на провидіння....