Найбільший міжнародний оператор віртуального зв'язку тепер в Україні

Національна комісія із питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію найбільшого світового віртуального оператора.

Оператор віртуального зв"язку LycaMobileМіжнародний віртуальний оператор LycaMobile зареєстрував юридичну особу в Україні.

Як пише Ліга.net, 4 липня Національна комісія із питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію "Лайкамобайл Україна".

Компанія буде працювати по всій території України, крім телеком-послуг має намір розвивати і фінансові сервіси.

Засновником підприємства є поки що Станіслав Поляков, а не Lyca Group (зі штаб-квартирою у Лондоні).

При цьому видання із посиланням на власні джерела вказує, що з часом нова юрособа представлятиме інтереси саме британської компанії.

"Представництво створено тільки з однією метою - потрібно отримати копію ліцензії", - уточнило джерело.

"Запуск MVNO на новій території - складний процес із багатьма факторами, однак ми сподіваємося зробити оголошення про LycaMobile Ukraine у найближчому майбутньому", - заявила представник Lyca Group у Лондоні Шарлотти Юкес.

Точні терміни запуску послуг LycaMobile поки невідомі, видання, грунтуючись на джерелах на ринку, припускає, що оператор стартує вже з кінця липня - початку серпня.

Щоб оператор почав роботу в нашій країні, не вистачить договору про надання інфраструктури (компанія веде переговори про це з "ТриМоб", дочірньою компанією "Укртелекому"). Для початку роботи потрібно також отримання від НКРЗІ копії ліцензії "ТриМоб" на 3G. Поки що НКРЗІ це питання ще не розглядала.

LycaMobile - це британська компанія, яка працює за моделлю віртуального оператора. Вона працює у 22 країнах, її абонентська база - більше 15 млн. Модель роботи таких компаній: орендувати у мобільних операторів мережеву інфраструктуру і продавати на її базі сервіси для кінцевих споживачів.

Джерело: Ліга.net

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...