Найбільший міжнародний оператор віртуального зв'язку тепер в Україні

Національна комісія із питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію найбільшого світового віртуального оператора.

Оператор віртуального зв"язку LycaMobileМіжнародний віртуальний оператор LycaMobile зареєстрував юридичну особу в Україні.

Як пише Ліга.net, 4 липня Національна комісія із питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію "Лайкамобайл Україна".

Компанія буде працювати по всій території України, крім телеком-послуг має намір розвивати і фінансові сервіси.

Засновником підприємства є поки що Станіслав Поляков, а не Lyca Group (зі штаб-квартирою у Лондоні).

При цьому видання із посиланням на власні джерела вказує, що з часом нова юрособа представлятиме інтереси саме британської компанії.

"Представництво створено тільки з однією метою - потрібно отримати копію ліцензії", - уточнило джерело.

"Запуск MVNO на новій території - складний процес із багатьма факторами, однак ми сподіваємося зробити оголошення про LycaMobile Ukraine у найближчому майбутньому", - заявила представник Lyca Group у Лондоні Шарлотти Юкес.

Точні терміни запуску послуг LycaMobile поки невідомі, видання, грунтуючись на джерелах на ринку, припускає, що оператор стартує вже з кінця липня - початку серпня.

Щоб оператор почав роботу в нашій країні, не вистачить договору про надання інфраструктури (компанія веде переговори про це з "ТриМоб", дочірньою компанією "Укртелекому"). Для початку роботи потрібно також отримання від НКРЗІ копії ліцензії "ТриМоб" на 3G. Поки що НКРЗІ це питання ще не розглядала.

LycaMobile - це британська компанія, яка працює за моделлю віртуального оператора. Вона працює у 22 країнах, її абонентська база - більше 15 млн. Модель роботи таких компаній: орендувати у мобільних операторів мережеву інфраструктуру і продавати на її базі сервіси для кінцевих споживачів.

Джерело: Ліга.net

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...