Найбільший міжнародний оператор віртуального зв'язку тепер в Україні

Національна комісія із питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію найбільшого світового віртуального оператора.

Оператор віртуального зв"язку LycaMobileМіжнародний віртуальний оператор LycaMobile зареєстрував юридичну особу в Україні.

Як пише Ліга.net, 4 липня Національна комісія із питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію "Лайкамобайл Україна".

Компанія буде працювати по всій території України, крім телеком-послуг має намір розвивати і фінансові сервіси.

Засновником підприємства є поки що Станіслав Поляков, а не Lyca Group (зі штаб-квартирою у Лондоні).

При цьому видання із посиланням на власні джерела вказує, що з часом нова юрособа представлятиме інтереси саме британської компанії.

"Представництво створено тільки з однією метою - потрібно отримати копію ліцензії", - уточнило джерело.

"Запуск MVNO на новій території - складний процес із багатьма факторами, однак ми сподіваємося зробити оголошення про LycaMobile Ukraine у найближчому майбутньому", - заявила представник Lyca Group у Лондоні Шарлотти Юкес.

Точні терміни запуску послуг LycaMobile поки невідомі, видання, грунтуючись на джерелах на ринку, припускає, що оператор стартує вже з кінця липня - початку серпня.

Щоб оператор почав роботу в нашій країні, не вистачить договору про надання інфраструктури (компанія веде переговори про це з "ТриМоб", дочірньою компанією "Укртелекому"). Для початку роботи потрібно також отримання від НКРЗІ копії ліцензії "ТриМоб" на 3G. Поки що НКРЗІ це питання ще не розглядала.

LycaMobile - це британська компанія, яка працює за моделлю віртуального оператора. Вона працює у 22 країнах, її абонентська база - більше 15 млн. Модель роботи таких компаній: орендувати у мобільних операторів мережеву інфраструктуру і продавати на її базі сервіси для кінцевих споживачів.

Джерело: Ліга.net

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

МВС інформує: Скільки в Україні зареєстрованих електрокарів

неділя, 1 серпень 2021, 8:40

Про це у Фейсбуці інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Патріоти України. «В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту. До речі...

Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...