"Ми не ховаємося в кущах", - дорожня поліція України

Керівництво дорожньої поліції розповіло про результати роботи служби за перший місяць.

Дорожня поліція УкраїниЗа первый месяц работы сотрудники ведомства задержали 179 автомобилей, сообщают в пресс-службе Национальной полиции Украины. Всего за это время дорожные полицейские оформили 12 071 административных правонарушений. 337 из них - за вождение в состоянии алкогольного опьянения. Также правоохранители обнаружили более 30 уголовных преступлений, связанных со сбытом и хранением наркотиков, подделкой и использованием фальшивых документов.

В управлении отмечают, что взяли курс на прозрачность: "дорожные правоохранители не прячутся от водителей и не устраивают засады в кустах", сообщается на сайте службы.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...