Міністр канцелярії президента Польщі заявив, що Росія зараз агресивніша за СРСР

За його словами, потрібно бути готовими до того, що Росія не виконає вимог США і не повернеться до виконання договору РСМД.
Міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський

Росія сьогодні веде “більш по-імперськи агресивну” політику, ніж раніше вів СРСР. Таку думку в ефірі Польського радіо висловив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляють Патріоти України.

“СРСР у часи Холодної війни був здатний підписати договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД). Виникає питання: яка природа нинішньої Росії? Вона сьогодні більш по-імперськи агресивна ніж СРСР у період Холодної війни, адже тоді можна було підписати таку угоду про контроль над озброєннями, а сьогодні її дію припиняють”,- підкреслив Щерський.

За його словами, потрібно бути готовими до того, що Росія не виконає вимог США і не повернеться до виконання договору РСМД.

“У такому випадку ми як Альянс маємо бути готовими до нової ситуації, показати нашу здатність до оборони в ситуації, коли Росія порушила цю угоду і не матиме наміру повернутися до її виконання”,- заявив Щерський.

Як відомо, у грудні 2018 року Вашингтон дав Росії 60 днів для того, щоб повернутися до виконання договору РСМД. У лютому США заявили, що офіційно виходять із Договору про ліквідацію ракет малої та середньої дальності, підписаного 1987 року президентами СРСР і США.

Президент РФ Путін у березні підписав указ "Про призупинення Російською Федерацією виконання Договору між СРСР і США про ліквідацію їх ракет середньої дальності і меншої дальності" з приміткою "до усунення США допущених ними порушень зобов’язань за названою Угодою або до припинення його дії".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...