Міністр канцелярії президента Польщі заявив, що Росія зараз агресивніша за СРСР

За його словами, потрібно бути готовими до того, що Росія не виконає вимог США і не повернеться до виконання договору РСМД.
Міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський

Росія сьогодні веде “більш по-імперськи агресивну” політику, ніж раніше вів СРСР. Таку думку в ефірі Польського радіо висловив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляють Патріоти України.

“СРСР у часи Холодної війни був здатний підписати договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД). Виникає питання: яка природа нинішньої Росії? Вона сьогодні більш по-імперськи агресивна ніж СРСР у період Холодної війни, адже тоді можна було підписати таку угоду про контроль над озброєннями, а сьогодні її дію припиняють”,- підкреслив Щерський.

За його словами, потрібно бути готовими до того, що Росія не виконає вимог США і не повернеться до виконання договору РСМД.

“У такому випадку ми як Альянс маємо бути готовими до нової ситуації, показати нашу здатність до оборони в ситуації, коли Росія порушила цю угоду і не матиме наміру повернутися до її виконання”,- заявив Щерський.

Як відомо, у грудні 2018 року Вашингтон дав Росії 60 днів для того, щоб повернутися до виконання договору РСМД. У лютому США заявили, що офіційно виходять із Договору про ліквідацію ракет малої та середньої дальності, підписаного 1987 року президентами СРСР і США.

Президент РФ Путін у березні підписав указ "Про призупинення Російською Федерацією виконання Договору між СРСР і США про ліквідацію їх ракет середньої дальності і меншої дальності" з приміткою "до усунення США допущених ними порушень зобов’язань за названою Угодою або до припинення його дії".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...