Мінфін України планує в 2018 році кардинально зменшити кількість стипендій у ВНЗ

При цьому заступник міністра підкреслив, що відомство "не збирається зменшувати стипендію, ми хочемо її підвищити".

Министерство финансов Украины планирует в 2018 году уменьшить количество получателей стипендий до 25%, а к 2020 году - до 15%.

Об этом в комментарии VoxConnector заявил заместитель министра финансов Сергей Марченко.

Он отметил, что на сегодня стипендии получают 40-45% студентов.

При этом замминистра подчеркнул, что ведомство "не собирается уменьшать стипендию, мы хотим ее повысить".

"При 15% академических стипендиатов размер стипендии может быть на уровне минимальной зарплаты, прожиточного минимума. Мы можем выйти из прожиточного минимума (с 2018 года планируется на уровне 1700 гривен. – Ред.) и приблизиться к минимальной зарплате (с 2018 года 3,723 тысяч гривен. – Ред.). То есть уровень должен быть достаточен для того, чтобы эта стипендия была достаточной, чтобы иметь возможность проживать безбедно", - подчеркнул Марченко.

Он добавил, что с вопросом о сроках вступления в силу новых правил следует обращаться в Министерство образования.

"Мы будем настаивать, чтобы они изменили процент стипендиатов и определили размер стипендии на уровне более высоком, чем в 2017 году. У нас были такие договоренности с Минобразования, что к 2020 году мы уровень стипендиатов сократим до 15%", - подытожил Марченко.

Джерело: "Обозреватель"


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...