Мережі регочуть з "нового обличчя" Криму- плюшевої куниці: "Упороту лисицю треба - вона сестра песця"

На прохання так званого "міністра курортів і туризму" окупованого Росією Криму Сергія Стрельбицького зробили курортний кримський символ-сувенір - плюшеву куницю.

Так званий "міністр курортів і туризму" окупованого Росією Криму Сергій Стрельбицький показав м'яку іграшку у вигляді кам'яної куниці, яка, за його словами, стане прекрасним сувеніром для делегацій, які відвідують півострів.

Про це повідомляє "Крыминформ".

"Ми закупили колекцію, щоб офіційні делегації, які до нас приїжджають, вивозили таких прекрасних героїв", - зазначив Стрельбицький.

Також він вважає, що дана іграшка виглядає досить по-кримськи.

"Чисто кримське обличчя — задоволене і засмагле", - сказав "міністр".Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...