Мережі регочуть з "нового обличчя" Криму- плюшевої куниці: "Упороту лисицю треба - вона сестра песця"

На прохання так званого "міністра курортів і туризму" окупованого Росією Криму Сергія Стрельбицького зробили курортний кримський символ-сувенір - плюшеву куницю.

Так званий "міністр курортів і туризму" окупованого Росією Криму Сергій Стрельбицький показав м'яку іграшку у вигляді кам'яної куниці, яка, за його словами, стане прекрасним сувеніром для делегацій, які відвідують півострів.

Про це повідомляє "Крыминформ".

"Ми закупили колекцію, щоб офіційні делегації, які до нас приїжджають, вивозили таких прекрасних героїв", - зазначив Стрельбицький.

Також він вважає, що дана іграшка виглядає досить по-кримськи.

"Чисто кримське обличчя — задоволене і засмагле", - сказав "міністр".Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...