Медовий відпочинок: Як Ляшко з чоловіками у Австрію їздив (фото)

Подробиці подорожі розповіло джерело, що знаходиться в оточенні політика.

У мережі з'явилися фото з відпочинку в Австрії головного українського радикала.

Вранці 7 травня ватажок українських радикалів Олег Ляшко вилетів до Австрії разом зі своїм кумом Юрієм Сухіним.

Про подробиці подорожі розповіло джерело, що знаходиться в оточенні політика.

Відразу після того, як парочка прибула до Відня, їх зустрів Даніель Лайс - громадянин Німеччини, але вчиться в одному з київських ВНЗ, Ляшка часто бачили з ним в останні місяці.

Потім весела трійця сіла в авто і поїхала по автобану в напрямку міста Грац. Цілий день Ляшко, Сухін і Лайс весело проводили час в Клагенфурті - місті у південній частині країни.

Не розлучаючись ні на хвилину, чоловіки підкорювали місцеві люксові ресторани і нічні клуби, а під ранок вирушили ночувати до одного готелю.

Автор матеріалу: Мария Солодухина

Джерело: "Страна"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...