"Мальовнича Україна" у серці Індії

Невелика виставка робіт української вишивки привернула увагу індійців.

У столиці Індії Делі у переддень Всесвітнього дня вишиванки відбулася виставка робіт пані Наталії Поліхи, яка втілила у собі найтеплішу красу та ніжність України, українського дому тепло..

"Вишивкою займалися всі жінки нашого роду від прапрабабусь, до нас, сучасників. Для мене це, в першу чергу, хобі..., адже не вважаю себе професіоналом...",- пише на своїй сторінці у Facebook пані Наталія.

"Створюю серію робіт "Мальовнича Україна", наразі готові лише 3 роботи, які мала за честь представити на виставці "Crossroads India and the World - A friendship through Art" (a joint art exhibition by the members of External Affairs Spouses Association and Spouses of Heads of Mission) curated by Gargi Seth in Pravasi Bhartiya Kendra, New Delhi (May 13-18, 2017). Симолічно, що виставка проходить у переддень Всесвітнього дня вишиванки :=) — в Pravasi Bhartiya Kendra, rizal marg, Chankya puri.", - говорить майстриня.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...