"Мы господину Тиллерсону вручали "Орден дружбы". Но он попал в плохую компанию", - Путін бідкається через "чорну невдячність" держсекретаря РФ

Колись росіяни вручили американцеві "Орден дружби", а тепер жалкують.

Президент Росії з жалем згадав, в 2013 році нагородив Тіллерсона орденом Дружби за великий внесок у розвиток і зміцнення співробітництва з Російською Федерацією, передають Патріоти України згідно інформації УНИАН.

Президент России Владимир Путин считает, что Рекс Тиллерсон после ухода с должности главы частной нефтяной американской компании ExxonMobil и назначения на пост государственного секретаря США "попал в плохую компанию".

Об этом он рассказал на заседании Восточного экономического форума во Владивостоке, пишет УНИАН.

В то же время глава РФ надеется, что "ветер сотрудничества, дружбы и взаимодействия" выведет чиновника "на правильный курс" в конечном итоге.

"Мы господину Тиллерсону тоже когда-то вручали "Орден дружбы". Но, судя по всему, он попал в плохую компанию и немножко в другую сторону отруливает", — отметил Путин. По его словам, несмотря на все сложности в отношениях между РФ и Штатами, контакты с американскими компаниями продолжаются, в том числе и с ExxonMobil.

Джерело.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Убогий совок: Маяковський писав слогани до реклами цигарок, а молодий Боярський знявся у рекламі "Меблі по зразках" (фото, відео)

середа, 23 вересень 2020, 8:50

Якою була реклама в Радянському Союзі, хто її придумував і скільки платили акторам. У перші роки Радянського Союзу слогани для реклами писав Володимир Маяковський, а з появою телебачення в роликах про товари і послуги знімалися навіть зірки екрану на з...

Ситуація п'ятого президента Білорусі плачевна, судячи з усього на нього чекає міжнародний правовий дефолт, - опозиціонер

середа, 23 вересень 2020, 8:25

У Білорусі перестали функціонувати закони, включно з тими, які були написані "під Лукашенко". П'ятий президент Білорусі Олександр Лукашенко опинився в стані правового дефолту всередині країни, повідомляють Патріоти України. Таку заяву в ефірі телеканал...