Лосось, м'ясний стейк, випічка і крем-суп: Як харчуються вояки країн НАТО і України на Яворівському полігоні (відео)

У мережі показали, чим харчуються українські військові в "натовській" їдальні.

Скріншот з відео

У центральному містечку на Яворівському полігоні організовано їдальню для американських, канадських і українських військовослужбовців. Їм готують їжу і обслуговують 35 осіб, це персонал із України. Кухарі Канади і США відстежують якість продуктів.

Канадський уряд виділяє на харчування військовослужбовця на Яворівському полігоні 425 гривень на день, а на українського, який бере участь у міжнародних навчаннях, 360 гривень, а решту суми доплачує українська сторона.

Страви готують із понад 600 найменувань продуктів, зокрема і морепродуктів. Щодня нове меню. Тимчасом на одного українського військовослужбовця передбачено Україною на харчування 71 гривню на день. Страви готують із 30 найменувань продуктів.

До кінця цього року Міноборони обіцяє змінити харчування за новою системою у 20% військових частин, а це дасть можливість готувати їжу військовим із понад 350 продуктів. Але сума на харчування зросте не суттєво.

Понад 5 тисяч українських військовослужбовців і нацгвардійців пройшли вишкіл за натовськими стандартами на базі Академії сухопутних військ на Яворівському полігоні Львівщини. Їхні інструктори – американські, канадські, британські, польські, литовські військовослужбовці.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...