"Країна терпил": Роману Карцеву пригадали пророчу сатиричну сценку (відео)

У сценці Карцев проголошує монолог про "велич" радянської людини, написаний Михайлом Жванецьким.

Скріншот з відео

Так, в опублікованому на Facebook-сторінці "Вуса Пєскова" ролику наводиться фрагмент, в якому головний герой нарікає на минулу "славу і велич великої країни", громадяни якої раніше, хоч і були голодними, "але гордо в формі входили в інші країни", повідомляють Патріоти України.

"А зараз ще повилазило таке: "Не хочемо добре жити, ніхто не змусить нас добре жити. Не підсовуйте нам власність. Хочемо жити без майна і зарплат. І нехай ми за все життя заробили 16 рублів, а дітям нічого не залишаємо, нічого, крім рецептів, ми відстоюємо свій згубний шлях і рвемо кожного, хто хоче витягнути нас із капкана... Не підходь, не лізь, залиш все, як було!. Нам подобається, як було, коли нічого не було. Ми пам'ятаємо, що нас кудись вели, ми пам'ятаємо, ми були в формі, ми входили в інші країни, нас годували не до сита, але рівно стільки, щоб було сил входити в інші країни. Нас одягали зимно, але як раз, щоб нас боялися: в ватники і шинелі. Розумних, успішних і освічених - геть з країни! Нехай всі залишаться однакові, скуйовджені, підозрілі "- наводить герой сценки слова своїх співгромадян про "особливий шлях великої країни".

При цьому герой Карцева додає, що його співвітчизникам краще копатися в помиях і проклинати всіх, хто чогось домагається, всіх, хто щось будує і творить.

"Лопата - наш спосіб життя. Помираємо - але не віддаємо! Ні ланцюг, ні миску, ні державну собачу будку, загрожуючи всьому людству" - виводить головне гасло росіян Карцев.

Користувачі соцмережі відзначили небувалу правдоподібність і схожість монологу з сучасною Росією.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...