Коли боротьба з корупцією в Україні принесе результати: Рецепт від американського політолога (відео)

Свою думку з цього приводу висловив американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт.

Коли в Україні з'являться європейські суди, тоді боротьба з корупцією принесе результати. Створення антикорупційного суду поліпшить життя всієї країни.

Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт.

За його словами, дуже важливим і складним питанням є боротьба з олігархами, які намагаються впливати "на всі сфери життя" в Україні - бізнес, політика, ЗМІ.

Експерт наголосив, що без реформування української системи правосуддя не обійтися.

"Краще за все, коли тут будуть європейські суди", - сказав політолог.

Смарт упевнений, що мало створити в Україні антикорупційний суд - потрібно, щоб він співпрацював із західною правоохоронною системою.

Потрібен "нейтральний антикорупційний суд, який працює із європейськими та американськими прокурорами. Щоб робота була зроблена на європейський стандарт, щоб не було корупції", - зазначив він.

"Тому що якщо буде такий суд, який буде працювати з європейцями, то ми будемо знати на 100%, що тут не буде хабарів і буде вестися робота по-чесному. Це був би найкращий крок для України", - додав політолог.Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...