Колосальні втрати України через куріння: Більше ніж витрати на армію, - МОЗ України (відео)

Про це розповів заступник генерального директора Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я Владислав Збанацький.

Україна втрачає майже 7% ВВП через передчасну смертність, пов'язану, в першу чергу, з нездоровим способом життя громадян.

Про це в ефірі Обозреватель.LIVE розповів заступник генерального директора Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я Владислав Збанацький.

"Фактично, існує такий стійкий вираз, що один долар, - але можемо говорити і про гривню, яка вкладена в профілактику, - дає економії в чотири. Якщо ми говоримо про ті втрати, то Інститут демографії рахував втрати від передчасної смертності. У 2013 році такі втрати становили 12,5 млрд. дол. Це 6,7% ВВП. 6,7% ВВП втрачається щороку від передчасної смертності, значній частині якої можна запобігти", - наголосив чиновник.

При цьому він зазначив, що інфекційна складова цих хвороб не перевищує 9%.

"Все інше - це хвороби серцевої системи, системи кровообігу, онкологія, хвороби органів дихання, травлення. Це все те, на що ми можемо впливати. Тому що значна частина захворювань пов'язана з поведінковими чинниками ризику. Це і куріння, і нездорове харчування, низька фізична активність, вживання алкоголю. Відмовившись від певних таких шкідливих звичок і придбавши корисні звички, ми можемо продовжити собі життя, стати багатшими, стати успішнішими і жити здорово", - підсумував чиновник.


Джерело: "Обозреватель"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...