"Кам'яні джунглі" Боготи: Українець розповів, що означає бути водієм у 10-мільйонній столиці Колумбії

Систему парних і непарних номерів ввели, систему ввели, щоб розвантажити місто.

Богота, КолумбіяУ столиці Колумбії — Боготі мешкає близько 10 мільйонів людей. Тому дороги переповнені машинами та громадським транспортом, повідомляють Патріоти України.

Метро в столиці немає, тому вся відповідальність за громадські перевезення падає на місцеві автобуси. Вони абсолютно різні, є так звані трансміленіо – великі, швидкі автобуси. Є трохи менші, а є взагалі малесенькі, які, здається, розраховані на дітей. Про це розповідає українець Ростислав зі Львову у сюжеті ictv. Хлопець третій рік мешкає у Боготі.

За його словами, маршрутки в час пік переповнені. У деяких можна розплачуватися готівкою, для деяких треба мати спеціальні пропускні карточки. Коштує проїзд від 16 до 25 грн. До речі, зупиняються автобуси, де заманеться. Також місто наповнене автомобілями таксі, які зупиняються вони за одним помахом руки.

Багато колумбійців пересуваються власними автівками, вони тут коштують від $10 тис.

"Але, щоб купити в кредит автівку, яка коштує 15 тисяч доларів, треба мати близько 10% від суми, тобто 1300-1400 доларів. Також потрібно працювати мінімум шість місяців і проживати в Колумбії мінімум 2 роки", – розповідає Ростислав.

"Крім того, існує така система: якщо ваш номер закінчується на парне число, ви зможете водити автівку у понеділок, середу і п'ятницю, якщо непарне число– то у вівторок і четвер. У вихідні можуть водити всі. Таку систему ввели, щоб розвантажити місто", – каже хлопець.

Щоб не чекати своєї черги на право водити машину, більшість колумбійців купують мотоцикли.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...