"Как омерзительно в России по утрам": Мережу підірвало фото з російського супермаркету перед Днем Перемоги

Побєдобєсіє захопило супермаркет у Москві.

У мережі супермаркеті "Білла" у Москві (РФ) касирів у примусовому порядку одягли у пілотки. Про це повідомила російський журналіст Катерина Барабаш на своїй сторінці у Facebook.

Вона також привела відповідну фотографію.

"Касир розповіла, що вони чинили опір, - "кому охота ганьбитися?" - але їм суворо заявили, що це обов'язково. Хто не суне голову в пілотку - може йти на всі чотири сторони. Ось такий всеросійський карнавал суворого режиму", - додала журналіст .

На її пост жваво відреагували в Twittter.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...