Кабмін реструктуризує близько сотні мільярдів гривень держборгу

Рішення випустити облігації внутрішнього боргу країни вже затверджене Кабінетом міністрів.

Держборг становить 229 мільярдів гривень з погашенням в 2025-2047 роках для їх обміну на раніше випущені облігації з терміном погашення в 2017-2030 роках з номінальною вартістю в 221,6 млрд грн і невиплаченим купонним доходом по ним в 7 млрд грн.

Постанова була прийнята сьогодні, 24 травня. Документ був прийнятий без обговорення і правок.

Зазначається, що річна процентна ставка по нових облігаціях дорівнюватиме рівню інфляції за останній рік, до якого додасться 1,5 процентного пункту.

При цьому річна процентна ставка складе 1,5% в разі дефляції.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...