Кабмін реструктуризує близько сотні мільярдів гривень держборгу

Рішення випустити облігації внутрішнього боргу країни вже затверджене Кабінетом міністрів.

Держборг становить 229 мільярдів гривень з погашенням в 2025-2047 роках для їх обміну на раніше випущені облігації з терміном погашення в 2017-2030 роках з номінальною вартістю в 221,6 млрд грн і невиплаченим купонним доходом по ним в 7 млрд грн.

Постанова була прийнята сьогодні, 24 травня. Документ був прийнятий без обговорення і правок.

Зазначається, що річна процентна ставка по нових облігаціях дорівнюватиме рівню інфляції за останній рік, до якого додасться 1,5 процентного пункту.

При цьому річна процентна ставка складе 1,5% в разі дефляції.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...