Кабмін реструктуризує близько сотні мільярдів гривень держборгу

Рішення випустити облігації внутрішнього боргу країни вже затверджене Кабінетом міністрів.

Держборг становить 229 мільярдів гривень з погашенням в 2025-2047 роках для їх обміну на раніше випущені облігації з терміном погашення в 2017-2030 роках з номінальною вартістю в 221,6 млрд грн і невиплаченим купонним доходом по ним в 7 млрд грн.

Постанова була прийнята сьогодні, 24 травня. Документ був прийнятий без обговорення і правок.

Зазначається, що річна процентна ставка по нових облігаціях дорівнюватиме рівню інфляції за останній рік, до якого додасться 1,5 процентного пункту.

При цьому річна процентна ставка складе 1,5% в разі дефляції.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перевірка на сміливість? Україна ризикує стати безнадійною проблемою, як Тибет і Кашмір, - Die Zeit

понеділок, 12 квітень 2021, 6:56

Чому Володимир Путін знову мобілізує війська проти Києва? Цілком можливо, що це певна перевірка на сміливість серед великих держав, а не реальна підготовка вторгнення. Путін відправив на кордон України 4 тисячі солдатів нібито для проведення там "навча...

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...