"Ідіот, який стоїть біля штурвалу потопаючої Америки": Представник організації "Ісламська держава" про Трампа

Перша заява "Ісламської держави" про американського лідера з моменту його приходу до влади

Представитель террористической организации "Исламское государство" Аби аль-Хасан аль-Мухаджир опубликовал обращение к гражданам США, в котором назвал президента Дональда Трампа "идиотом, который стоит у штурвала тонущей Америки".

Агентство отмечает, что это первое заявление ИГ в отношении Трампа с того момента, как он пришел к власти. "Достаточно того факта, что вами управляет идиот, который не знает, что такое Сирия или Ирак или Ислам", − написал террорист в Telegram. "Утонувшая страна, спасения нет, ты стала жертвой для солдат халифата, и кончина твоя видна каждому", − подчеркнул представитель ИГ.

Трамп заявил, что вместе с союзниками США, сотрет ИГ с лица земли, а ранее он обратился к ЦРУ с призывом разгромить "Исламское государство".

Джерело: Reuters

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...