"Якщо це "все" сподобається комусь сильнішому": Успішний бізнес в РФ можуть забрати в будь-який момент,- російські економісти

В Росії немає ніяких інстанцій, які б захищали людину та її бізнес. Правоохоронці і судді – такі ж учасники поділів, як і всі інші.

Олександр Палій: російські економісти підтверджують, що успішний бізнес в Росії можуть забрати в будь-який моментВідомий український історик і політичний оглядач Олександр Палій на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що один російський економічний оглядач вичерпно и лаконічно розповів про російську економіку, зазначивши, що все, що знаходиться у людини у володінні, будь вона бідною або багатою, в будь-який момент може бути вилучено, якщо це «все» сподобається комусь сильнішому. В Росії немає ніяких інстанцій, які б захищали людину та її бізнес. Правоохоронці і судді – такі ж учасники поділів, як і всі інші.

Як пише експерт, якщо хтось вирішить вкладати інвестиції в який-небудь домашній бізнес, то він точно має знати, що, якщо справа піде успішно, то такий бізнес в Росії через пару років відберуть – і спасибі, якщо ще не посадять?

Інвестиції в Росії можливі або державні, тобто малоефективні, або захищені, точніше сказати добре «кришовані», тобто наскрізь корупційні, які експлуатують свій монопольний статус і тому теж неефективні. Зростання, що генерується подібними інвестиціями, буде таким, яким і було до цих пір – одно-двохвідсотковим. Стагнація – вираз його суті, розповів експерт.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"Щоб вижити, я дві доби під палючим сонцем пив гнилу воду з болота": Дивом врятований боєць розповів неймовірну історію

субота, 2 липень 2022, 21:07

Він пролежав на самоті в полі 2 доби. Дві доби на полі бою на Луганщині, яку ворог з останніх сил намагається захопити, пролежав на самоті важкопоранений боєць Національної гвардії України Дмитро із позивним "Фін". Без їжі, під палючим сонцем вдень та ...