"Якщо це "все" сподобається комусь сильнішому": Успішний бізнес в РФ можуть забрати в будь-який момент,- російські економісти

В Росії немає ніяких інстанцій, які б захищали людину та її бізнес. Правоохоронці і судді – такі ж учасники поділів, як і всі інші.

Олександр Палій: російські економісти підтверджують, що успішний бізнес в Росії можуть забрати в будь-який моментВідомий український історик і політичний оглядач Олександр Палій на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що один російський економічний оглядач вичерпно и лаконічно розповів про російську економіку, зазначивши, що все, що знаходиться у людини у володінні, будь вона бідною або багатою, в будь-який момент може бути вилучено, якщо це «все» сподобається комусь сильнішому. В Росії немає ніяких інстанцій, які б захищали людину та її бізнес. Правоохоронці і судді – такі ж учасники поділів, як і всі інші.

Як пише експерт, якщо хтось вирішить вкладати інвестиції в який-небудь домашній бізнес, то він точно має знати, що, якщо справа піде успішно, то такий бізнес в Росії через пару років відберуть – і спасибі, якщо ще не посадять?

Інвестиції в Росії можливі або державні, тобто малоефективні, або захищені, точніше сказати добре «кришовані», тобто наскрізь корупційні, які експлуатують свій монопольний статус і тому теж неефективні. Зростання, що генерується подібними інвестиціями, буде таким, яким і було до цих пір – одно-двохвідсотковим. Стагнація – вираз його суті, розповів експерт.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Не ховалися від сторонніх очей: Зірка "Кріпосної" підтвердила роман з російським коміком Гаріком Харламовим

неділя, 26 вересень 2021, 7:25

Напередодні шоумен вирішив розлучитися з дружиною, бо розлюбив її. Російська актриса Катерина Ковальчук, яка стала популярною після ролі в серіалі "Кріпосна", підтвердила роман з коміком Гаріком Харламовим. Про це повідомляє "Стархіт", передають Патріо...