"Якщо це "все" сподобається комусь сильнішому": Успішний бізнес в РФ можуть забрати в будь-який момент,- російські економісти

В Росії немає ніяких інстанцій, які б захищали людину та її бізнес. Правоохоронці і судді – такі ж учасники поділів, як і всі інші.

Олександр Палій: російські економісти підтверджують, що успішний бізнес в Росії можуть забрати в будь-який моментВідомий український історик і політичний оглядач Олександр Палій на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що один російський економічний оглядач вичерпно и лаконічно розповів про російську економіку, зазначивши, що все, що знаходиться у людини у володінні, будь вона бідною або багатою, в будь-який момент може бути вилучено, якщо це «все» сподобається комусь сильнішому. В Росії немає ніяких інстанцій, які б захищали людину та її бізнес. Правоохоронці і судді – такі ж учасники поділів, як і всі інші.

Як пише експерт, якщо хтось вирішить вкладати інвестиції в який-небудь домашній бізнес, то він точно має знати, що, якщо справа піде успішно, то такий бізнес в Росії через пару років відберуть – і спасибі, якщо ще не посадять?

Інвестиції в Росії можливі або державні, тобто малоефективні, або захищені, точніше сказати добре «кришовані», тобто наскрізь корупційні, які експлуатують свій монопольний статус і тому теж неефективні. Зростання, що генерується подібними інвестиціями, буде таким, яким і було до цих пір – одно-двохвідсотковим. Стагнація – вираз його суті, розповів експерт.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...