Близько 62% українських трудових мігрантів планують працювати в Польщі, 11% з яких розраховують залишитися там назавжди, інформують Патріоти України.
Польща є привабливим міграційним напрямком для громадян України з кількох причин. Для 53% українців це географічна близькість. На другому місці – бажання заробити (44%), а на третьому – низький мовний бар’єр (34%). Всі ці переваги призводять до того, що 3 з 4 працівників з України приїжджає до Польщі частіше ніж один раз (34% відвідало Польщу 2-3 рази впродовж п’яти років, а 18% 4-5 разів). Такі результати продемонструвало соціологічне дослідження “Барометр трудової міграції – І півріччя 2018”, що було проведене на замовлення польської компанії Personnel Service.
"Дослідження показало, що лише 11% українських мігрантів хочуть залишитися в Польщі назавжди. Однак великі польські компанії докладають зусиль для того, щоб українці залишалися працювати на багато років. Поки що для переважної більшості наших громадян міграція носить тимчасовий, повторюваний і короткочасний характер", — йдеться в повідомленні прес-служби Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.
«Українці не хочуть залишатися в Польщі назавжди. Про це, зокрема, кажуть і результати соціологічного дослідження. Тільки 3% українських громадян хочуть заснувати в Польщі свої компанії, а 88, 5% – ні. Купити польське житло планують також 3%, а 87% – ні», – розповів Кшиштоф Інглот, Президент правління компанії Personnel Service.
«Вже четвертий рік, в якому ми маємо підсилення трудової міграції до Польщі. Тимчасового працевлаштування вже не вистачає для того, щоб заповнити всі кадрові прогалини. Ситуація змушує роботодавців до клопотання про дозвіл на роботу для трудових мігрантів, незалежно від бар’єрів і труднощів» – розповідає Лукаш Козловський, головний економіст з об’єднання Роботодавці РП.
«Необхідно побудувати міст між українськими трудовими мігрантами і відповідальними польськими роботодавцями. Зробивши це, ми зможемо завдати непоправного удару по нелегальному працевлаштуванню українців в Польщі. Крім цього ми зможемо захистити права трудових мігрантів за рахунок їх легального статусу в країні. Одночасно знизиться рівень шахрайства, пов’язаного з нелегальним працевлаштуванням. Також зростуть грошові надходження в польський бюджет і систему страхування. Українці повинні відчувати себе спокійно і захищено в Польщі, що в підсумку сприятиме економічному зростанню польської держави і збільшенню рівня добробуту українських трудових мігрантів», – заявив Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...