Як за нами слідкують: Деякі додатки отримують інформацію про гаджет навіть після видалення зі смартфона, - Bloomberg

Видалення мобільного додатку не гарантує, що він припинить збирати інформацію про гаджет.

Доступ до інформації мають компанії, які обслуговують розробників програм. Наприклад, вони бачать хто недавно видалив додаток і можуть надсилати рекламу або пропозиції відновити додаток. Така інформація з'явилася на Bloomberg, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що до таких компаній відносяться AppsFlyer, MoEngage, Localytics і CleverTap. Компанії Apple і Google не вжили жодних заходів у боротьбі з цією проблемою.

Повідомляється, що вони знайшли можливість обійти iOS і Android. Фахівці стверджують, що подібні "лазівки" можуть привести до перегляду політики конфіденційності в Інтернеті.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...