Громадськість запевняє, що прибуток від платного проїзду на користь заповідника лише 15%, решта йде у бюджет міста. Та у мерії кажуть, що ці гроші віддають на реконструкції. І зовсім не підтримують версію з вібрацією від транспорту.
Дослідники історичної спадщини Кам’янця нарікають на неналежне ставлення до старих будівель. І називають щонайменше п’ять архітектурних пам’яток, що занепадають. Бояться такої участі і оборонної фортеці. Вона – єдина, що бере початок із 12-го століття. І яка найкраще збереглась.
Аби зберегти історичну спадщину, у більшості країн світу суворо забороняють в’їзд будь-якого транспорту у старі частини міст. Влада Кам’янця таку ідею поки відкидає. Тут і далі на проїзді зароблятимуть гроші.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...