Як "ПриватБанк" зробив з мене "цапа-відбувайла", - журналіст

Юрій Луканов на своїй сторінці у Facebook розповів свою історію відносин з "Приватбанком".

Журналіст Юрій Луканов на своїй сторінці у Facebook розповів свою історію відносин з "Приватбанком". Далі - слова автора, лексику збережено.

Настала і моя черга сказати дещо ласкаве про ПриватБанк Заблокували мені рахунок. Я почав розбиратися і з'ясував наступне.

Минулого тижня заталефонувала мені дівчинка звідти і запропонувала відкрити мобільний депозитний рахунок. Себто грошима я можу користуватися, але проценти капатимуть в залежності від наявної суми. Нормально. Зручна річ. Я зробив пару кліків у Приват 24 і відкрив такий рахунок.

І ось треба мені зняти готівку з банкомату. Я вставляю картку , яка прив'язана до рахунку, виявляється, що на ній 00. Я ошизіваю від такого повороту і починаю телефонувати до банку. Виявляється, цей рахунок треба реєструвати у податковій. а вона цього не робить,бо чомусь не бачить мого рахунку. І любий Приватбанк не знахолдить нічого кращого як заблокувати мені можливість руху коштів.

Себто у них там щось з податкововю не складається, а я стаю козлом відпущення. Мало того!!! Щоб мій рахунок розблокували я сам!!!!! повинен зв'язуватися з податкововю і вирішувати проблеми, про які я ні сном ні духом. При цьому розірвати той депозитний рахунок я не можу саме через те, що податкова його не бачить.

Я можу зрозуміти технічні проблеми. Можу зрозумти логістичні проблеми. Навіть пробачити можу. Але це до логістики і до техніки не має відношення. Це ціла філософія, коли банк за якісь свої негаразди робить відповідальним клієнта.

І от що з цим робити? Там же не мільйони лежать. Тому до суду не підеш - це не рентабельно. Інший банку шукати?

PS: Мало того, нові кошти, які надходять, після цієї укладеної з банком угоди, автоматично потрапляють на той рахунок і я й ними не можу користуватися.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...