Як довго можна зберігати страви з новорічного столу, щоб не отруїтися

Термін зберігання традиційних новорічних страв.

На Новий рік традиційно готують багато їжі, яка зазвичай залишається після свята. Скільки і при якій температурі її можна зберігати, щоб не отруїтися? Рекомендації лікарів пропонує видання "Подробности", повідомляють Патріоти України.

Срок хранения традиционных новогодних салатов с майонезом - не более 12 часов, говорят врачи.
Так, заправленный майонезом оливье может храниться 9-12 часов при температуре от -2 до +2°С.
Оливье без майонеза будет оставаться свежим 12-18 часов при температуре от +2 до +6°С.
А салат, который стоит на столе при комнатной температуре, должен быть съеден в течении 3-4 часов. Позже он начинает портиться.

Как правильно хранить еду после Нового года

Блюда следует держать в плотно закрывающихся контейнерах, а нарезку завернуть в пищевую пленку. Это нужно для защиты от вредоносных бактерий.
Колбасы и копченую рыбу желательно покупать целыми и, подавая на стол, отрезать ровно столько, сколько планируете съесть.
Нарезку вареных колбас и ветчины лучше употребить за сутки, а сырокопчености и соленую рыбу - за 2-3 дня.
Запеченное мясо, например, буженину, следует держать в холодильнике не дольше 48 часов. Если вы решили его заморозить, то, достав из морозилки, блюдо уже нельзя замораживать снова.
Недоеденную во время праздничного застолья курятину, как и любое мясо птицы, тоже не держат на полках холодильника дольше двух суток.

Что касается свежих и приготовленных морепродуктов, они хранятся меньше всех других продуктов. Сырые морепродукты безопасно оставлять в холодильнике только на один день, а приготовленные - максимум на два дня.

Джерело: Подробности
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Секс з молодою вовчицею": "Дизель шоу" позбиткувалися над піснею Винника

понеділок, 6 грудень 2021, 23:55

Дизель шоу захопили мережу пародією на пісню Винника. "Супер! Ви найкращі!", "Найкраще у світі шоу", "Який класний випуск! Супер!", "Люблю українські потяги", "Ваше шоу краще за всіх", "Про залізницю - супер!", - пишуть в мережі .

Хіти тижня. Ці знаки Зодіаку "вибухонебезпечні"! Тримайтеся від них подалі

субота, 4 грудень 2021, 22:00

Зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину можуть лютувати, аж підскакувати. У кожного з нас, напевно, є знайомі, від яких краще триматися подалі, бо їхня поведінка непередбачувана: зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину м...