Як дотиснути Росію, - дипломат

Влада Росії, вважає дипломат, швидше зробить свій народ жебраком, який буде гинути в дурних війнах, але опиратиметься до останнього.

"У РФ не існує відповідального ставлення влади до потреб людини. Вони швидше зроблять свій народ жебраком, який буде гинути в дурних війнах, але опиратимуться до останнього", - говорить дипломат.

Донбас, Крим і санкції підривають економіку Росії, проте там багато ресурсів, тому в РФ завжди будуть гроші, каже міжнародник.

"Маємо створити механізми викачування грошей з ворога, який би призводив до ще більших втрат. Треба довести їх до такого рівня виснаження, коли наші силові спроби повернути Крим не зустрічатимуть сильного спротиву. Як це було у 2014 році. Це реалістичне завдання над яким повинна працювати вся країна", - сказав Яременко.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...