"Я хотів би стати громадянином України та перевезти сюди сім'ю. Україна є найкращою частиною Європи", - італієць, який воює у лавах ЗСУ (відео)

Воюючи на боці Збройних сил України Джузеппе усвідомлював ризики. Нині у проросійській Італії на нього може чекати доля добровольця Віталія Марківа – в’язниця.

Джузеппе громадянин Італії, один з небагатьох представників своєї країни, що воює не на боці терористів, а проти них. Нині він просить президента України надати йому українське громадянство.

Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

"Це мій друг Джузеппе. Він вже більше двох років воює за Україну. На відміну від більшості своїх озброєних співвітчизників на Донбасі, які підтримують ОРДЛО...Він воює за нас", – написав журналіст.

Воюючи на боці Збройних сил України Джузеппе усвідомлював ризики. Нині у проросійській Італії на нього може чекати доля добровольця Віталія Марківа – в’язниця. Тож Джузеппе просить Петра Порошенка надати йому українське громадянство.

"Я зазнав багато радості і багато болю за ці два роки, я знайшов тут своїх побратимів. Я бачу, що Україна є найкращою частиною Європи. Я хотів би брати участь у її розбудові. Я хотів би стати громадянином України та перевезти сюди сім'ю", – цитує Джузеппе Цаплієнко.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...