І знову "мультик"? Міноборони РФ зганьбилося "новим" відео із потужними ракетами Москви (фото)

У мережі відкрито зубоскалять над потугами Кремля.

Користувачі мережі розвінчали брехню російського військового відомства, яке намагалося видати як за нові кадри, ті, що були зроблені ще в 2016 році, повідомляють Патріоти України.

На очередной фейк Минобороны РФ обратили внимание пользователи YouTubе, просмотревшие видео, посвященное пуску крылатой ракеты в Охотском море.

В Минобороны РФ, комментируя кадры, сделанные во время учебно-боевого пуска крылатой ракеты с атомного подводного ракетного крейсера "Томск" в Охотском море заявили, что ракета блестяще поразила мишень. При этом цель была достигнута якобы на расстоянии 150 км от места пуска.

Такое вранье российских военных не осталось незамеченным, Минобороны РФ порекомендовали не позориться и немедленно удалить фейковое видео. Дело в том, как заявили пользователи Сети, кадры, которые выдавались за новые, были вырезаны вообще из другого видео.

Похожие кадры еще в 2016 году показал канал "Звезда", а на видео попал фрагмент уничтожения корабля условного врага береговым РК "Бастион" в ходе учений "Кавказ - 2016".

"Вы что творите, зачем это вранье, видео за 2016 год",

"Удалите и не позорьтесь, фейкометы",

"Брехуны, вы, что, за идиотов людей держите",

" У вас ,что, бездари такое монтируют",

" Видео попадания старое, та еще и мимо", – стебутся в Сети с Минобороны РФ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...