І знову "мультик"? Міноборони РФ зганьбилося "новим" відео із потужними ракетами Москви (фото)

У мережі відкрито зубоскалять над потугами Кремля.

Користувачі мережі розвінчали брехню російського військового відомства, яке намагалося видати як за нові кадри, ті, що були зроблені ще в 2016 році, повідомляють Патріоти України.

На очередной фейк Минобороны РФ обратили внимание пользователи YouTubе, просмотревшие видео, посвященное пуску крылатой ракеты в Охотском море.

В Минобороны РФ, комментируя кадры, сделанные во время учебно-боевого пуска крылатой ракеты с атомного подводного ракетного крейсера "Томск" в Охотском море заявили, что ракета блестяще поразила мишень. При этом цель была достигнута якобы на расстоянии 150 км от места пуска.

Такое вранье российских военных не осталось незамеченным, Минобороны РФ порекомендовали не позориться и немедленно удалить фейковое видео. Дело в том, как заявили пользователи Сети, кадры, которые выдавались за новые, были вырезаны вообще из другого видео.

Похожие кадры еще в 2016 году показал канал "Звезда", а на видео попал фрагмент уничтожения корабля условного врага береговым РК "Бастион" в ходе учений "Кавказ - 2016".

"Вы что творите, зачем это вранье, видео за 2016 год",

"Удалите и не позорьтесь, фейкометы",

"Брехуны, вы, что, за идиотов людей держите",

" У вас ,что, бездари такое монтируют",

" Видео попадания старое, та еще и мимо", – стебутся в Сети с Минобороны РФ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...