Голод - не тітка: На Росії вже крадуть корм у білок (фотофакт)

Жителів Омська переконливо просять не красти корм у білок Голодних городян лякають паразитами і хворобами.

В социальных сетях омичи обсуждают текст необычного объявления, которое висит в парке «Зеленый остров». Судя по его тексту можно сделать вывод, что некоторые особенно голодные омичи не брезгуют полакомиться семечками и орехами, которые оставляют в кормушках для белок.

«Граждане, запускающие руку в беличьи кормушки, должны осознавать, что вместе с семечками и орешками из кормушки они запускают себе в рот личинки блох, а также возбудителей болезней, переносимых грызунами…» – устрашающе гласит объявление, фото которого сделал омич Виктор Белов.

«Неужели кто-то и правда тырит корм у белок?» – удивляется горожанин.

Многих комментаторов также поразил факт того, что существуют уникумы, объедающие белок. Другие горожане предложили логичное объяснение того, зачем некоторые «запускают руку» в беличьи кормушки. «Да они просто из рук хотят покормить этих белок! Вот и набирают из кормушки. Никто не будет есть у белок их корм, ну смешно же! Для прикола повесили объявление!» – предположила Ольга Колесникович.

Источник: Власти.нет
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...