Гоблін слізно випрошує у Кремля грошей на ремонт доріг окупованого Криму

У бюджеті окупованого півострову недостатньо коштів на ремонт доріг, тому необхідні дотації з російського бюджету, заявив Аксьонов.

Окупаційна влада півострова просить у Росії додаткових коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт кримських доріг. У бюджеті окупованого Криму грошей недостатньо. Про це 28 вересня повідомив підконтрольний Кремлю глава уряду півострова Сергій Аксьонов, інформують Патріоти України.

Незаконний "голова уряду" окупованого півострова Сергій Аксьонов зазначив, що щорічна потреба утримання доріг у Криму становить 7,4 мільярда рублів, а дорожній фонд – 2,9 мільярда рублів.

Тобто при нинішньому фінансуванні ми тільки вкладаємося в межі утримання, не кажучи про те, що потрібен ремонт, реконструкція, капітальний ремонт і так далі,
– заявив він.

Аксьонов також наголосив, що на погіршення стану доріг суттєво впливають кліматичні умови на півострові. Так, руйнуванню покриття сприяють численні перепади температур з переходом через точку замерзання в поєднанні з опадами в осінньо-зимовий період.

Напередодні окупаційна влада Криму попросила 140 мільярдів на ремонт доріг в уряду Росії. Тоді Аксьонов заявив, що виділених на ремонт коштів недостатньо.

За інформацією незаконного "голови уряду", у 2018 році з резервного фонду президента Росії виділили 4,5 мільярда рублів (1,8 мільярда гривень) на будівництво, реконструкцію та ремонт кримських доріг. Натомість з бюджету півострова передбачені 2,9 мільярда 1,2 мільярда гривень).

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...