Гнилісна відрижка совка: В Ялті створили організацію ветеранів комсомолу для виховання молоді

Основними завданнями Спілки ветеранів комсомолу Криму проголошені соціальний захист і турбота про ветеранів комсомолу

В конференц-зале гостиницы «Бристоль» в оккупированной Ялте на днях состоялось учредительное собрание ялтинского отделения организации "союза ветеранов комсомола Крыма". В состав организации вошли 29 человек – активных участников комсомольского движения в период до 1991 года, пишет "Крым.Реалии" со ссылкой на оккупационные "органы власти".

Союза ветеранов комсомола Крыма, Ялта

«Основными задачами Союза ветеранов комсомола Крыма провозглашены социальная защита и забота о ветеранах комсомола, активное участие ветеранов в патриотическом воспитании молодежи, активное участие в общественной и культурной жизни Крыма и Большой Ялты», – отметил секретарь организации Вячеслав Осинский.

Результат пошуку зображень за запитом "союза ветеранов комсомола Крыма ялта"

Главной темой обсуждения стало празднование 100-летия со дня образования комсомола, которое будет отмечаться в 2018 году.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...