General Motors показала, як виглядає їх самоврядний автомобіль без керма та педалей (відео)

Нова модель Cruise AV, розроблена на базі Chevrolet Bolt, може з'явитися на дорогах вже в 2019 році.

Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі видання, передають Патріоти України.

Новая модель Cruise AV, разработанная на базе Chevrolet Bolt, может появиться на дорогах уже в 2019 году, если власти США дадут соответствующее разрешение.

Известно, что автомобиль оснастили пятью лазерными сенсорами LiDAR, 16 камерами и 21 радаром. В салоне Cruise AV могут разместиться пять пассажиров. Технические характеристики электрической трансмиссии пока не раскрываются.

В GM отмечают, что уже подали запрос в Национальную администрацию безопасности дорожного движения США (NHTSA) на использование Cruise AV на дорогах общего пользования. Как отмечает The Verge, в настоящее время для перемещения таких автомобилей по дорогам есть одно препятствие.

Так, по правилам NHTSA современные автомобили должны оснащаться подушкой безопасности водителя в рулевом колесе. В случае с Cruise AV, у которого нет руля, проблема очевидна. В качестве выхода из ситуации в GM предлагают установить вместо необходимой в рулевом колесе подушки такую же, но в торпедо со стороны водителя.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Український художник яскравою карикатурою висміяв ажіотаж навколо воєнного стану

понеділок, 10 грудень 2018, 11:00

Художник саркастично показав реакцію народу на введення ВС, навколо чого в політичних колах і суспільстві велися найгостріші суперечки. Художник Андрій Петренко присвятив яскраву карикатуру дискусії у суспільстві про введення воєнного стану в Україні т...

Хіти тижня. "Будеш тримати більше двох корів - запишуть у "кулаки": Різниця між українськими і білоруськими селами, - журналіст

четвер, 6 грудень 2018, 17:30

У якій країні люди - хазяїни на своїй землі, а в якій - не зовсім. Судити про країну тільки по її столиці - важко, та й взагалі марно, пише оглядач, журналіст Денис Лавнікевіч , передають Патріоти України з посиланням на Ділову Столицю. Продовжуємо мов...