General Motors показала, як виглядає їх самоврядний автомобіль без керма та педалей (відео)

Нова модель Cruise AV, розроблена на базі Chevrolet Bolt, може з'явитися на дорогах вже в 2019 році.

Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі видання, передають Патріоти України.

Новая модель Cruise AV, разработанная на базе Chevrolet Bolt, может появиться на дорогах уже в 2019 году, если власти США дадут соответствующее разрешение.

Известно, что автомобиль оснастили пятью лазерными сенсорами LiDAR, 16 камерами и 21 радаром. В салоне Cruise AV могут разместиться пять пассажиров. Технические характеристики электрической трансмиссии пока не раскрываются.

В GM отмечают, что уже подали запрос в Национальную администрацию безопасности дорожного движения США (NHTSA) на использование Cruise AV на дорогах общего пользования. Как отмечает The Verge, в настоящее время для перемещения таких автомобилей по дорогам есть одно препятствие.

Так, по правилам NHTSA современные автомобили должны оснащаться подушкой безопасности водителя в рулевом колесе. В случае с Cruise AV, у которого нет руля, проблема очевидна. В качестве выхода из ситуации в GM предлагают установить вместо необходимой в рулевом колесе подушки такую же, но в торпедо со стороны водителя.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Недореспубліки "ЛДНР" більше не приймають бойовиків-добровольців з Росії

субота, 22 вересень 2018, 4:00

Москва посилає на окупований Донбас алкоголіків і наркоманів. Останнім часом Росія посилає на окупований Донбас алкоголіків і наркоманів, тому бойовики ДНР припиняють набір найманців з РФ, інформують Патріоти України. Про це на своїй сторінці в соціаль...

Хіти тижня. "Збирайте не валізи, а сумку": 5 важливих кроків перед поїздкою на заробітки

субота, 22 вересень 2018, 3:00

Українка, яка проживає та працює в Італії, розповіла 5 кроків, про які варто пам'ятати під час еміграції в Італію чи іншу країну. “Не можу втриматися, щоб не згадати відомий анекдот, що присутній на багатьох емігрантських сайтах. Дуже вже він підходить...