Ентузіасти з Києва самотужки виготовляють легендарний мотоцикл Dnepr Vintage

Один з екземплярів був презентований на 6-му столичному фестивалі ретро техніки OldCarLand.

Ентузіасти з Києва самотужки виготовляють легендарний мотоцикл "Дніпро". Один з екземплярів був презентований на 6-му столичному фестивалі ретро техніки OldCarLand.

"Це фінальна серія мотоциклів київського мотозаводу Dnepr Vintage. Мотоцикл повністю зібраний вручну, оскільки мотозавод вже фактично не існує" - розповідає один з учасників проекту, Олег Омельницький.

Мотоцикли збирають з оригінальних запчастин, які вдалося викупити на мотозаводі, з подальшим їх удосконаленням. Збиранням займаються ентузіасти, серед яких колишні працівники КМЗ (Київський мотоциклетний завод – gazeta.ua).

Також в конструкцію були внесені деякі покращення, для підвищення надійності та комфорту.

Джерело: "Газета.UA"


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...