Ентузіасти з Києва самотужки виготовляють легендарний мотоцикл Dnepr Vintage

Один з екземплярів був презентований на 6-му столичному фестивалі ретро техніки OldCarLand.

Ентузіасти з Києва самотужки виготовляють легендарний мотоцикл "Дніпро". Один з екземплярів був презентований на 6-му столичному фестивалі ретро техніки OldCarLand.

"Це фінальна серія мотоциклів київського мотозаводу Dnepr Vintage. Мотоцикл повністю зібраний вручну, оскільки мотозавод вже фактично не існує" - розповідає один з учасників проекту, Олег Омельницький.

Мотоцикли збирають з оригінальних запчастин, які вдалося викупити на мотозаводі, з подальшим їх удосконаленням. Збиранням займаються ентузіасти, серед яких колишні працівники КМЗ (Київський мотоциклетний завод – gazeta.ua).

Також в конструкцію були внесені деякі покращення, для підвищення надійності та комфорту.

Джерело: "Газета.UA"


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Фантастичні знахідки із скарбів НКВД: Що лежить у нашій землі (фото)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 18:30

​Їх експонували в Національному музеї історії України на виставці "Барвистий світ прикрас" у 2010 році. Цю історію розповіла журналісту "Історичної Правди" Олександру Зінченку Марина Стрельник - завідувач сектором Національного Музею історії України та...

Хіти тижня. Це варто почути! Дівчата з Тбілісі неперевершено заспівали відому українську пісню (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 12:00

Здається, що дівчата народилися в Україні, а не в Грузії. Відео виклала в спільноті порталу Патріоти України учасниця Тетяна Остапенко. "Дівчата з грузинського міста Тбілісі, неперевершено заспівали відому українську пісню з мультфільму "Жив був пес" -...