Елітні котеджі у Чорноморську продовжують сповзати в море через зсув

На думку фахівців, зсув - результат хаотичної забудови узбережжя, яка тут відбувається, починаючи з 90-х років.

Скріншот з відео

Ситуация с оползнем в Черноморске не улучшается. Как убедился наш корреспондент, элитные коттеджи, построенные вблизи берега, продолжают сползать в море.

«Думская» полетала над панорамами, не уступающими по эпичности самой Припяти, чтобы еще раз напомнить о силах природы и наплевательскому к ним отношению.

Напомним, по мнению специалистов, оползень — результат хаотичной застройки побережья, которая здесь происходит, начиная с 90-х годов — как раз с того времени, как городом правит мэр Валерий Хмельнюк.

Видео — Мурат Макоев

Джерело: "Думская"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...

Хіти тижня. Він був амазонкою: Археологи розкрили таємницю стародавнього скіфського воїна з сибірського кургану (фото)

неділя, 5 липень 2020, 12:00

Дослідники провели аналіз ДНК останків одного зі знайдених стародавніх воїнів. Аналіз ДНК показав, що похований зі зброєю в кургані Сариг-Булун в російській республіці Тува молодий скіфський воїн виявився 13-річною дівчинкою. Про це пише sciencealert, ...