Експерт розповів, як вплине затримка траншу МВФ на розвиток України

Затримка фінансового траншу від МВФ принесе Україні користь: прискорить розвиток країни.

Если Международный валютный фонд задержит выплату четвертого транша Украине, это не только не окажет негативного влияния на экономику, но и ускорит развитие страны. Такое мнение высказал Дмитрий Боярчук, исполнительный директор CASE Украина.

По словам Боярчука, стабильность экономики Украины сейчас практически перестала зависеть от финансовых траншей МВФ, хотя это наблюдалось еще пару лет назад.

«Критических последствий из-за задержки транша МВФ уже не будет. К концу 2015 года экономика Украины стабилизировалась, и в стране нет такой проблемы – выживать или не выживать. Сейчас у нас только одна проблема – как быстро Украина сможет развиваться», отметил эксперт.

По его мнению, задержка финансового транша также никак не повлияет на инвестиционную привлекательность Украины, поскольку крупных инвесторов интересуют реформы, которые украинское правительство обещало МВФ.


Однако Боярчук отметил, что быстрое поступление транша может положительно повлиять на курс национальной валюты, и транш также обязательно отразится и на настроениях валютного рынка.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...

160 років тому весь Лондон вразив випадок з Біг Беном

середа, 22 травень 2019, 23:40

Неймовірна подія сталася з велетенським годинником. Годинник на башті Біг Бен запустили 21 травня 1859 року. Перша спроба виявилася невдалою - годинник не працював. Офіційно відкрили через 10 днів, повідомляє Газета, передають Патріоти України. Після т...