Доведено користь вина при діабеті та інсульті, але не у кожному віці: Склянка на ніч корисна тільки для літніх людей

Вчені встановили, якій віковій категорії корисно випивати на ніч склянку вина.

Щоденне випивання одного келиха вина перед сном сприятливо впливає на здоров'я людей старше 50 років. Це може запобігти низці хвороб, зокрема і серця, деменцій, діабету, інсульту та остеопорозу. За даними дослідження лікарів Бостонського університету, щороку вино рятує від смерті близько 1500 осіб, пише The Daily Mail, передають Патріоти України.

Однак лікарі наголосили, що вино впливає сприятливо тільки на людей похилого віку, а у людей до 40 навіть підвищують ризик смерті.

"Попередні дослідження показали, що вживання невеликої кількості алкоголю знижує рівень холестерину в жовчі, тим самим знижуючи ризик розвитку каменів у жовчному міхурі", – наголосили в дослідженні.

Відзначається також, що для людей у віці від 65 років вживання вина знову підвищувало ризик смерті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...