Доведено користь вина при діабеті та інсульті, але не у кожному віці: Склянка на ніч корисна тільки для літніх людей

Вчені встановили, якій віковій категорії корисно випивати на ніч склянку вина.

Щоденне випивання одного келиха вина перед сном сприятливо впливає на здоров'я людей старше 50 років. Це може запобігти низці хвороб, зокрема і серця, деменцій, діабету, інсульту та остеопорозу. За даними дослідження лікарів Бостонського університету, щороку вино рятує від смерті близько 1500 осіб, пише The Daily Mail, передають Патріоти України.

Однак лікарі наголосили, що вино впливає сприятливо тільки на людей похилого віку, а у людей до 40 навіть підвищують ризик смерті.

"Попередні дослідження показали, що вживання невеликої кількості алкоголю знижує рівень холестерину в жовчі, тим самим знижуючи ризик розвитку каменів у жовчному міхурі", – наголосили в дослідженні.

Відзначається також, що для людей у віці від 65 років вживання вина знову підвищувало ризик смерті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

субота, 29 лютий 2020, 4:00

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...

Міномет-лопата: Лопату в часи СРСР придумали використовувати як зброю (фото)

середа, 26 лютий 2020, 8:30

І хоч була така зброя практично неефективною, до цієї ідеї все ж повернулися згодом. У 1930-ті роки в СРСР була створена така унікальна комбінована зброя як 37-мм міномет-лопата, повідомляють Патріоти України. Після перших бойових застосувань лопати-м...