Доступний всім! Названо найкорисніший фрукт для очей

Здоров'я очей кардинально покращиться, якщо всього один раз в тиждень їсти цей фрукт.

До такого висновку прийшли вчені з університету Сіднея в Австралії і опублікували статтю про це в American Journal of Clinical Nutrition, повідомляють Патріоти України.

По информации исследователей, собранные ими данные показывают, что флавоноиды, содержащиеся в мякоти и корке апельсинов, защищают сетчатку от дегенерации,

Медики провели эксперимент, в котором приняли участие несколько тысяч человек разных возрастов, проживавшие последние 15 лет в ряде городов Австралии.

Помимо доли цитрусов в диете этих людей ученых интересовало и то, какие еще источники флавоноидов, таких как чай, яблоки или вино, они употребляют и есть ли разница в их воздействии.

Наблюдения показали, что употребление в пищу хотя бы одного апельсина в день снижало вероятность частичной или полной дегенерации сетчатки на 60%, а остальные источники флавоноидов снижали этот риск на заметно меньшие значения – около 25–30%.

Джерело: Коментарії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...