Дореформувались: Україна потрапила в рейтинг голодуючих країн

В 26 країнах світу голодують близько 30 млн чоловік. На жаль у число цих країн потрапила і Україна.

Літня жінка в Сомалі в районі табору для переміщених осіб. Фото Управління ООН з координації гуманітарних питань / Гилес КларкПро це інформує Центр новин ООН, передають Патріоти України.

Так, продовольча і сільськогосподарська організація об'єднаних націй запросила у донорів в 2018 році $1,06 млрд для допомоги людям, які голодують в світі на тлі конфліктів, а також погодних катаклізмів, пов'язаних зі зміною клімату.

В ООН сподіваються, що цієї суми вистачить на те, щоб забезпечити продовольством понад 30 млн осіб в 26 країнах. Серед них - Україна, Афганістан, Бангладеш, Гаїті, Південний Судан і Ємен.

В першу чергу допомогу надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства.

Наприклад, надаватимуть фермерам насіння і сільськогосподарські інструменти, а також проводитимуть курси з підвищення виробництва і управління земельними та водними ресурсами.

Тим людям, які терміново потребують продовольства, видаватимуть готівку.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...