Дореформувались: Україна потрапила в рейтинг голодуючих країн

В 26 країнах світу голодують близько 30 млн чоловік. На жаль у число цих країн потрапила і Україна.

Літня жінка в Сомалі в районі табору для переміщених осіб. Фото Управління ООН з координації гуманітарних питань / Гилес КларкПро це інформує Центр новин ООН, передають Патріоти України.

Так, продовольча і сільськогосподарська організація об'єднаних націй запросила у донорів в 2018 році $1,06 млрд для допомоги людям, які голодують в світі на тлі конфліктів, а також погодних катаклізмів, пов'язаних зі зміною клімату.

В ООН сподіваються, що цієї суми вистачить на те, щоб забезпечити продовольством понад 30 млн осіб в 26 країнах. Серед них - Україна, Афганістан, Бангладеш, Гаїті, Південний Судан і Ємен.

В першу чергу допомогу надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства.

Наприклад, надаватимуть фермерам насіння і сільськогосподарські інструменти, а також проводитимуть курси з підвищення виробництва і управління земельними та водними ресурсами.

Тим людям, які терміново потребують продовольства, видаватимуть готівку.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перевірка на сміливість? Україна ризикує стати безнадійною проблемою, як Тибет і Кашмір, - Die Zeit

понеділок, 12 квітень 2021, 6:56

Чому Володимир Путін знову мобілізує війська проти Києва? Цілком можливо, що це певна перевірка на сміливість серед великих держав, а не реальна підготовка вторгнення. Путін відправив на кордон України 4 тисячі солдатів нібито для проведення там "навча...

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...