Донецький степ - нескоренний, "бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір", - блогер

Степ пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Все це пройде,- вважає блогер - і терикони, і війна, і окупація.

Трішки Донецького степу вам у стрічки.
Де б в Україні не був, але цей степ ніколи не зплутаю з ніяким іншим.

Для мене Донеччина - це не терикони, а степ; не чорний бруд вугілля, а срібна ковила і синє небо; не гнітючі кріпатські заводи, а безмежний простір.

Пройде все: і терикони, і війна, і окупація. Степ все це знав, він переживав це не один раз. Він пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Його звали Меотидою, Кіммеріком, Диким полем, Азово-Донщиною, Донбасом, ... - його можна захопити, переназвати, використовувати, але його неможливо підкорити, бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір.

Олег СААКЯН

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

субота, 7 грудень 2019, 17:30

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

З архіву ПУ. "Что это за дерьмо, я спрашиваю? Какая такая "Россия"?": В окупованому Донецьку прокляли недоімперію

п’ятниця, 6 грудень 2019, 18:00

Все більше адептів так званої «Донецької республіки» висловлюють в соцмережах своє невдоволення і «передвиборним» процесом, і політикою Кремля в ОРДЛО в цілому. Навіть не дивлячись на так звані фейковибори. Московська пропагандистка Марина Ахмедова, як...