Донецький степ - нескоренний, "бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір", - блогер

Степ пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Все це пройде,- вважає блогер - і терикони, і війна, і окупація.

Трішки Донецького степу вам у стрічки.
Де б в Україні не був, але цей степ ніколи не зплутаю з ніяким іншим.

Для мене Донеччина - це не терикони, а степ; не чорний бруд вугілля, а срібна ковила і синє небо; не гнітючі кріпатські заводи, а безмежний простір.

Пройде все: і терикони, і війна, і окупація. Степ все це знав, він переживав це не один раз. Він пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Його звали Меотидою, Кіммеріком, Диким полем, Азово-Донщиною, Донбасом, ... - його можна захопити, переназвати, використовувати, але його неможливо підкорити, бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір.

Олег СААКЯН

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ляпас Кремлю від найвідомішого китайського онлайн-магазину: AliExpress остаточно визначився, чий Крим

вівторок, 23 липень 2019, 23:05

"Он сам в полной за*нице", - розповідає мешканець окупованого півострову про випадки покупок товарів з відомого онлайн-магазину. "После аннексии Крыма китайский интернет-магазин AliExpress перестал поставлять заказы жителям оккупированного полуострова...

Хіти тижня. Що відбувається на валютному ринку, і що буде з курсом долара до кінця літа і восени

понеділок, 22 липень 2019, 20:30

Як довго триватиме сезон дешевої американської валюти. На цьому тижні сталася важлива подія. На валютному ринку спостерігалася сама міцна гривня за останні два роки. 10 липня курс був встановлений Нацбанком на рівні 25,48 гривні, передають Патріоти Укр...