Донецький степ - нескоренний, "бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір", - блогер

Степ пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Все це пройде,- вважає блогер - і терикони, і війна, і окупація.

Трішки Донецького степу вам у стрічки.
Де б в Україні не був, але цей степ ніколи не зплутаю з ніяким іншим.

Для мене Донеччина - це не терикони, а степ; не чорний бруд вугілля, а срібна ковила і синє небо; не гнітючі кріпатські заводи, а безмежний простір.

Пройде все: і терикони, і війна, і окупація. Степ все це знав, він переживав це не один раз. Він пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Його звали Меотидою, Кіммеріком, Диким полем, Азово-Донщиною, Донбасом, ... - його можна захопити, переназвати, використовувати, але його неможливо підкорити, бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір.

Олег СААКЯН

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Хірошіміт: Дивні сліди ядерного бомбардування Хіросіми (фото)

четвер, 23 травень 2019, 0:35

На пляжах в затоці Хіросіми міжнародна група геологів виявила незвичайні типи гірських порід. Аналіз знайдених частинок показав, що утворилися вони після скидання 6 серпня 1945 року на Хіросіму американської ядерної бомби "Малюк", передають Патріоти Ук...

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...