Донецький степ - нескоренний, "бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір", - блогер

Степ пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Все це пройде,- вважає блогер - і терикони, і війна, і окупація.

Трішки Донецького степу вам у стрічки.
Де б в Україні не був, але цей степ ніколи не зплутаю з ніяким іншим.

Для мене Донеччина - це не терикони, а степ; не чорний бруд вугілля, а срібна ковила і синє небо; не гнітючі кріпатські заводи, а безмежний простір.

Пройде все: і терикони, і війна, і окупація. Степ все це знав, він переживав це не один раз. Він пам'ятає кургани, кочовиків, козачі паланки, війни і злагоди. Його звали Меотидою, Кіммеріком, Диким полем, Азово-Донщиною, Донбасом, ... - його можна захопити, переназвати, використовувати, але його неможливо підкорити, бо він не земля, не люди, не назва. Він - це простір.

Олег СААКЯН

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...