Про це пише "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
У коміксі "Пригоди Микитки" розповідається про патріотизм, дружбу, а також про зраду. Ініціатори створення коміксу вважають, що це хороший спосіб донести дітям інформацію про війну.
Комікс - це невелика історія з життя хлопчика Микити, який живе у прифронтовому селі. Його батьків за проукраїнську позицію схопили бойовики та відправили "на підвал". А його самого знайшли українські військові й узяли до себе. Їм хлопчик допомагав на кухні.
Пізніше Микита випадково потрапив разом із військовими в реальний бій і навіть зміг врятувати життя одному з бійців. Закінчується історія тим, що військовому вдалося взяти в полон кількох "сепаратистів", і пізніше їх обміняли на батьків Микити.
У коміксі багато роздумів про патріотизм, дружбу та зраду. Головний герой не розуміє, чому деякі українці стали на бік окупанта і воюють проти свого народу.
За словами одного з ініціаторів створення книги, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, основна ідея коміксу - зрозумілим для дітей способом розповісти про події на Донбасі.
"Ідея народилася у нас минулого року, з огляду на те, що наше маленьке покоління не завжди розуміє, що відбувається. Адже йде війна. Багато в нас хлопців у військовій формі. Багато військової техніки. І ми вирішили спробувати таку форму. Розповісти про життя тих хлопців, які живуть у нас у Кримському, у Станиці Луганській. У тому ж Попаснянському районі", - розповів він.
Одним із перших подивився комікс 11-річний Влад Купліванчук. Сам він переселенець з Алчевська. Каже, що сюжет коміксу йому сподобався.
"Мені сподобалася ця казка. Вона дуже патріотична. Я сам переселенець. Мене цей комікс дуже зворушив. Іноді дуже важко було слухати його", - говорить він.
Усього було надруковано 6 тисяч примірників коміксу. У першу чергу їх роздадуть маленьким жителям сіл і селищ "сірої зони", запевнив Гарбуз. На цьому історія Микити найімовірніше не закінчитися. Керівник області запропонував дітям написати продовження історії.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...