Демографічна модель ЄС: Де в Європі живуть довше за інших, а де - менше

Експерти склали список європейських країн, в яких найбільше довгожителів.

Найменша тривалість життя населення серед країн Євросоюзу - в Болгарії, Латвії та Литві: по 74,9 років, інформують Патріоти України.

Дольше всех в Европе живут швейцарцы: средняя продолжительность жизни в этой стране составила 83,7 года. Таковы данные статистической службы Евросоюза Eurostat, Исследование доступно на сайті Євростату.

Следом за жителями этой центральноевропейской страны в списке долгожителей континента идут испанцы: продолжительность жизни в некоторых районах там еще больше - до 85,2 года. В целом же по Испании показатель - 83,5 года.

Затем следуют Италия, Франция, Люксембург и Кипр.

Иная ситуация получается, если рассмотреть разбивку по регионам. В Швейцарии дольше всего живут в кантоне Тичино - 85 лет в среднем, в Испании - в Мадриде (85,2 года) и регионе Ла-Риоха, в Италии - в Трентино.

В исследовании отмечается, что чем восточнее регион ЕС, тем короче там жизнь. Продолжительность жизни в болгарском Северо-западном регионе в среднем на 11,9 лет короче мадридской - 73,3 года.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

субота, 7 грудень 2019, 17:30

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

З архіву ПУ. "Что это за дерьмо, я спрашиваю? Какая такая "Россия"?": В окупованому Донецьку прокляли недоімперію

п’ятниця, 6 грудень 2019, 18:00

Все більше адептів так званої «Донецької республіки» висловлюють в соцмережах своє невдоволення і «передвиборним» процесом, і політикою Кремля в ОРДЛО в цілому. Навіть не дивлячись на так звані фейковибори. Московська пропагандистка Марина Ахмедова, як...