Демографічна модель ЄС: Де в Європі живуть довше за інших, а де - менше

Експерти склали список європейських країн, в яких найбільше довгожителів.

Найменша тривалість життя населення серед країн Євросоюзу - в Болгарії, Латвії та Литві: по 74,9 років, інформують Патріоти України.

Дольше всех в Европе живут швейцарцы: средняя продолжительность жизни в этой стране составила 83,7 года. Таковы данные статистической службы Евросоюза Eurostat, Исследование доступно на сайті Євростату.

Следом за жителями этой центральноевропейской страны в списке долгожителей континента идут испанцы: продолжительность жизни в некоторых районах там еще больше - до 85,2 года. В целом же по Испании показатель - 83,5 года.

Затем следуют Италия, Франция, Люксембург и Кипр.

Иная ситуация получается, если рассмотреть разбивку по регионам. В Швейцарии дольше всего живут в кантоне Тичино - 85 лет в среднем, в Испании - в Мадриде (85,2 года) и регионе Ла-Риоха, в Италии - в Трентино.

В исследовании отмечается, что чем восточнее регион ЕС, тем короче там жизнь. Продолжительность жизни в болгарском Северо-западном регионе в среднем на 11,9 лет короче мадридской - 73,3 года.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 7:10

У мережі з'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів. На них не було веселощів і...

"Як гопник": Перелітну Лободу підняли на сміх за її вульгарний знімок

вівторок, 18 червень 2019, 6:55

Скандальна співачка виставила напоказ груди і сіла в позу, за яку її висміяли в мережі. Зірка позувала навпочіпки в леопардовому костюмі і оголила груди в бюстгальтері, а фото оприлюднила в Instgaram. "Захід сонця", – коротко підписала під брутальним, ...