Про це в інтерв'ю "Сегодня" старший аналітик брюссельського Європейського центру політики Пол Іван, передають Патріоти України.
"Одна з причин, чому ЄС не пропонує перспективу членства країнам Східного партнерства, пов'язана з внутрішніми проблемами в ЄС. Інша - з уже взятими на себе зобов'язаннями інтегрувати країни, які знаходяться на порядку денному розширення (Західні Балкани і Туреччина). Але, звичайно ж, також є причини, пов'язані з ситуацією в самому Східному партнерстві. Ось чому так важливо продовжувати необхідні реформи, а не зупинятися або відступати від них, що зараз і відбувається (в Україні. - Ред.)", - сказав він.
Експерт додав, що перспективу членства країнам Західних Балкан обіцяли на саміті в Салоніках у 2003 році, після чого одні з них ведуть переговори про вступ до ЄС, інші вважаються потенційними кандидатами.
"Тому ці країни разом з Туреччиною входять в політику розширення ЄС. Туреччина подала заявку на вступ в 1987 році в тоді ще Європейське економічне співтовариство, в 1997 році оголосили про право (Туреччини - Ред.) на вступ до ЄС і в 2005 році стартували переговори про приєднання. Однак з різних причин переговори практично заморожені", - пояснив Іван.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...