Чому ковдри не у клітинку?: Мережу підірвав жарт про затриманих податківців Януковича

Соцмережі сміються над жартом про затриманих в результаті масштабної антикорупційної операції податківців часів екс-президента Віктора Януковича.

Користувачів соціальних мереж розвеселив жарт про затриманих сьогодні в результаті масштабної антикорупційної операції податківців часів екс-президента Віктора Януковича.
Фотографію, на якій зображені люди в високотехнологічній лікарняній палаті опублікував на своїй сторінці в Facebook Anton Hodza.

Більшість коментаторів жартують про ковдри, яких не вистачає "чиновникам" на фото, натякаючи на гучні фотографії відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, який, бажаючи уникнути суду, лежав "хворим" під картатою лікарняною ковдрою.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перевірка на сміливість? Україна ризикує стати безнадійною проблемою, як Тибет і Кашмір, - Die Zeit

понеділок, 12 квітень 2021, 6:56

Чому Володимир Путін знову мобілізує війська проти Києва? Цілком можливо, що це певна перевірка на сміливість серед великих держав, а не реальна підготовка вторгнення. Путін відправив на кордон України 4 тисячі солдатів нібито для проведення там "навча...

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...