Бути гетеросексуалом "немодно", в правозахисних організаціях засилля сексменшин: У Верховній Раді говорили про примусову гомосексуалізацію суспільства

Доктор медичних наук Гарнік Кочарян у своєму виступі на Круглому столі В Раді також розкритикував тенденцію до асексуального виховання.
Фото: rada.gov.ua
Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я у п'ятницю провів круглий стіл, присвячений науково-медичним підходам до проблеми гендерної рівності, інформують Патріоти України.

Прес-служба парламенту повідомила, що на ньому виступав, зокрема, доктор медичних наук Гарнік Кочарян. Він заявив, що "в сучасному суспільстві спостерігається тенденція до примусової гомосексуалізації".

Далі Кочарян розповів присутнім, серед яких були народні депутати, співробітники Адміністрації президента й Кабінету міністрів, про те, що за кордоном запроваджують спеціальні курси і заняття для сприйняття гомосексуалізму як норми. "Загалом зусилля спрямовано не на корекцію гомосексуальності й підтримку гетеросексуальності, а навпаки", - заявив цей сексолог.

У своєму виступі він також розкритикував тенденцію до асексуального виховання, яке передбачає, що діти мають визначатися із сексуальністю на більш пізніших етапах дорослішання.

Наприкінці він запропонував, "попри сучасні тенденції, залишатися людьми зі здоровим глуздом".

Джерело: LB.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...