"Больше всего жаль в этой истории самих крымчан, надеевшихся всех налюбить": У Росії спрогнозували майбутнє Криму

Дивно, що чомусь там так і не з'явився "добрий дядько" і помахом руки не збудував "турецькі та єгипетські" готелі на півострові.

Аннексированный Крым не вернется в состав Украины, а станет образованием, похожим на Северный Кипр. Такое мнение в интервью "Обозревателю" высказал российский телеведущий Дмитрий Запольский.

"Больше всего жаль в этой истории самих крымчан, надеевшихся всех налюбить, влезть на елку и не ободраться: стать богатой курортной территорией с огромным рынком русского туризма. А вот не будет никакого туризма. Будет Северный Кипр 2.0 и надменные жадные жуликоватые турецкие инвесторы", — сказал Запольский.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...