З січня в Україні почне працювати перший вітчизняний криптовалютний гаманець з функціями онлайн-банкінгу PrivatCoins
Про це повідомляє видання Mc.today, передають Патріоти України.
Відомо, що поки запустять бета-версію програми, а дата основного релізу поки не названа. Як наголошується, охочі можуть оформити заявку на сайті проекту PrivatCoins.com і отримати один з 2000 запрошень на тестування першої версії гаманця.
Особливістю PrivatCoins є можливість онлайн-банкінгу. Простіше кажучи, він дозволить використовувати криптовалюти за прямим призначенням – як платіжний інструмент, а не спосіб заробітку на курсі.
На першому етапі буде тільки поповнення рахунку мобільного телефону, але в перспективі очікується широке розмаїття функцій: покупка квитків, оплата комунальних платежів і тому подібне.
Буде і можливість продавати і купувати криптовалюту без участі бірж. Розробники відзначають, що від бажання до покупки криптовалюти проходить 10-15 хвилин.
"Це з урахуванням того, що потрібно дістати з кишені гаманець та банківську картку. Без цього вийде ще швидше",- каже Олексій Грушко, засновник проекту.
Для забезпечення безпеки в PrivatCoins сума утримується сервісом, потім сервіс отримує сигнал від системи переказів, що покупець перевів потрібну суму коштів. Після цього сума у біткоїнах переводиться на рахунок покупця.
При цьому розробники придумали спеціальну систему "лотів", щоб забезпечити зручну можливість розрахунків у гривні. Будуть доступні фіксовані суми 100, 200, 500, 1000, 5000 гривень. Максимальна сума одного переказу – не більше 25 000 гривень, що є обмеженням діючих в Україні законів.
"Виходить, що всі задоволені: продавець отримує гроші, а покупець здійснює операцію на ту суму, яку він розуміє. Ти не знаєш, що таке 0,000754 біткоїна, зате точно знаєш, що це 10 бігмак-меню", - кажуть розробники.
Крім цього, в PrivatCoins будуть дані про так звані теллери. Це авторизовані обмінники-партнери, які дозволять купити криптовалюту за готівку офлайн.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...