Безлюдні вулиці, місто-привид: Як виглядає окупована Горлівка (фото)

Житель Горлівки оприлюднив світлини, як зараз виглядає один із районів міста - Калинівка.

Блогер із окупованих російськими бойовиками територій на Донбасі показав, як занепадають міста.

Житель Горлівки Михайло оприлюднив світлини, як зараз виглядає один із районів міста - Калинівка. На вулицях зовсім мало людей, при цьому міський транспорт ходить наповненим, передають Патріоти України.

"Доля закинула мене до Калинівки. Для тих, хто тут жив до війни, - буде цікаво, думаю. Для інших же - звичайний район. Як і всюди в Горлівці, автобуси тут ходять добре наповненими. Але після виходу на зупинці люди поспішають по домівках, і вже за кілька хвилин вулиці стають безлюдними", - зазначив Михайло.

За його словами, на школах були вивішені величезні таблички із зазначенням номера "виборчої дільниці".

"Таблички з назвою шкіл просто тьмяніли на їхньому фоні", - написав блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...