Перед тим як вирушати у безвізову подорож, потрібно врахувати нюанси з банком, страхуванням і транспортом.
По-перше, перед поїздкою варто зателефонувати в банк і попередити, в яку країну і як надовго ви їдете. Це робиться для того, щоб картку не заблокували через підозру в шахрайстві.
Крім того, варто уточнити, чи немає лімітів для зняття грошей із картки, і перевірити термін її дії.
Потурбуйтесь про те, щоб грошей на рахунку було з запасом.
Також українцям перед поїздкою краще підключити смс-банкінг, щоб контролювати стан рахунку. Вхідні повідомлення за кордоном не оплачуються.
Картка для розрахунків за кордоном має бути міжнародною, а не для внутрішнього використання. Українські банки рекомендують оформлювати картки середнього (Visa Classic або MasterCard Debit) та елітного класу (Visa/ MasterCard Gold або Visa/MasterCard Platinum).
Рекомендують оформити додаткову платіжну картку на випадок втрати основної. Найзручніше мати при собі картки одразу двох платіжних систем, наприклад, MasterCard Gold (як основну) та Visa Classic (як додаткову). А для уникнення додаткових витрат, пов’язаних із конвертацією, краще відкрити рахунок у євро або доларах США.
Також перед поїздкою українцям просто необхідно потурбуватися про туристичну страховку. У разі, якщо вам знадобиться медична допомога, ви гарантовано отримаєте її безкоштовно в будь-якій точці світу в рамках обраної страхової програми.
Окрім цього, якщо ви плануєте мандрувати транспортом, його теж потрібно застрахувати, оформивши "Зелену карту". Важливий нюанс – страхова сума (ліміт відповідальності) на етапі оформлення цього поліса не встановлюється. При настанні страхового випадку страхова сума встановлюється згідно з законодавством тієї країни, на території якої сталася ДТП.
6 квітня Європейський парламент проголосував за введення безвізового режиму для громадян України. Рішення підтримав 521 європарламентар, проти – 75, 36 депутатів утрималися.
Ззгідно зі встановленими процедурами, після голосування в Європарламенті рішення повинна буде формально затвердити Рада Євросоюзу на рівні міністрів.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...