Американська підтримка: У США випустили календар на 2019-й рік з українками у вишиванках (фото)

Барвистий календар можна придбати в Чикаго.

У США випустили яскравий календар на 2019 рік, сторінки якого прикрасили фотографії дівчат у вишиванках. Його можна придбати в Чикаго, повідомляють Патріоти України.

За словами авторів календаря, редакції журналу Ukrainian People, цей календар стане найкращим подарунком до Нового року та Різдва.

"Унікальний кольоровий календар з красивими дівчатами з України в національних костюмах від журналу Ukrainian People можна придбати в українській околиці Чикаго", - йдеться на сторінці журналу Facebook.

Ukrainian People - це провідний щомісячний журнал в США. Редакція підтримує українську діаспору, демократію в Україні та культурні заходи в Північній Америці. Мета: об'єднати українців усього світу та інформувати про життя української діаспори США та інших країн.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...