А ви це знали? Корінь імбиря виведе мокроту з легень і позбавить від задушливого кашлю

Він не має побічних ефектів, але його потрібно ретельно підготувати до використання, особливо для дітей з чутливою шкірою.

Постійний кашель може зіпсувати вам день і ніч, відволікаючи від більш насущних проблем або не даючи виспатися.І у маленької дитини, чия імунна система може бути ще недостатньо сильна, хронічний кашель може перерости в більш серйозні хвороби. Але дар природи, про який піде мова здатен значно полегшити самопочуття і дорослих і дітей, інформують Патріоти України.

Обернутый в ткань имбирь буквально спасет вас от кашля и мокроты! Он не имеет побочных эффектов, но его нужно тщательно подготовить к использованию, особенно для детей с чувствительной кожей.

Для лечения хронического кашля врач, скорее всего, назначит сироп, не упоминая о возможных побочных эффектах и долгосрочных осложнениях после таких фармацевтических средств.

Два ингредиента – декстрометорфан и кодеин – обычно встречающиеся в лекарствах от кашля, могут вызывать головные боли, бессонницу или мигрень.

Существует альтернатива типичным лекарствам от кашля, и найти ее можно не в аптеке, а в собственном холодильнике!

Смешайте сырой мед, оливковое масло, муку и 1 столовую ложку свежего и натертого имбиря, нанесите эту смесь на салфетку или ткань, вокруг которой затем оберните полоску марли. Затем приложите эту марлю к груди или спине и закрепите с помощью лейкопластырей. Взрослые могут оставить средство на ночь, но имейте в виду, что это может вызвать чрезмерное потоотделение. Детям его можно держать до трех часов перед сном.

Имбирь и мед тысячелетиями используются как эффективные средства для лечения различных заболеваний, а в случае сильного кашля – еще раз доказывают свою эффективность.

Но не забывайте о возможной аллергии на отдельные ингредиенты – и посоветуйтесь с врачом.

Джерело: lifter
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 7:10

У мережі з'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів. На них не було веселощів і...

"Як гопник": Перелітну Лободу підняли на сміх за її вульгарний знімок

вівторок, 18 червень 2019, 6:55

Скандальна співачка виставила напоказ груди і сіла в позу, за яку її висміяли в мережі. Зірка позувала навпочіпки в леопардовому костюмі і оголила груди в бюстгальтері, а фото оприлюднила в Instgaram. "Захід сонця", – коротко підписала під брутальним, ...