90-річна британська модель продовжує успішно підкорювати прихильників і на пенсію йти не збирається

У свої 90 років вона є найстаршою моделлю в світі.

Історія успіху. Дафні Селф 90 років і вона є найстаршою моделлю в світі. Напередодні Нового року стало відомо, що жінці вручать орден Британської імперії за допомогу літнім людям реалізовуватися в модельному бізнесі, інформують Патріоти України.

Свою карьеру модели британка начала, когда ей был 21 год. Но популярность к ней пришла в возрасте 70 лет, когда она снялась в фотосессии для журнала Vogue. Эта фотосессия произвела революцию в мире моды. Пожилые люди стали получать приглашения на съемки.

Фото: instagram/daphneselfe

Дафна не собирается уходить на пенсию, у нее уже запланировано несколько кампаний с именитыми брендами в 2019 году. О своем возрасте она говорит, что это лишь цифра. Ощущает она себя гораздо моложе.
C 2015 Дафна руководит академией, где делится своим жизненным опытом не только с пенсионерами.

Фото: instagram/daphneselfe

Орден Британской империи был основа в 1917 году, как военная награда. С 2012 года в честь бриллиантового юбилея королевы орден стали вручить и гражданскому населению.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...